FOTOJAHT

Fotojaht on tõeliselt lõbus mäng, mis õnnestub alati!  Jahtida saab aastaringselt kõikjal, see ei nõua füüsilist pingutust ning sobib igas vanuses osalejatele. Eesmärk on tiimiga üles leida kohad paberfotodel ning pildistada samas kohas võimalikult loominguline foto meeskonnaliikmetega. Legendi fotod on pildistatud eri ajal ja erinevatel aastaaegadel.  Iga legendi peal on vihje, kuidas meeskonnaliikmed peavad fotole jääma. Oluline on just loomingulisus ja julged ideed :)  Fotojahil "ärkab" ka kõige tagasihoidlikum kolleeg! :)
 
Jahile väljas järgneb fotode vaatamine suurel ekraanil. See on supernaljakas! Meelelahutust on piisavalt - näha kuidas peadirektor nina vastu klaasi surudes põrsakest mängib või muidu asjalik kolleeg vangiks on muudetud jne! :) Jahisaagi vaatamise võib korraldada vahetult pärast jahtimist või hiljem kas õhtusöögi või peo käigus.

Kui oled juba ühel fotojahil osalenud, küsi järgmisele üritusele filmiteemalist mängu! Teemamängus on kõik ülesanded, legendid ja muu mõne teada tuntud filmi võtmes. Näiteks "Viimne reliikvia", "Siin me oleme" või segu erinevast filmidest. Mängu saab alati kohandada teie ürituse teemaga haakuvaks - "Vanaeestlased", "Olümpiamängud", "Kaheksakümnendad", "Eurovisioon", "Maffiapere" jne.
Pakett 10 inimesele sisaldab:
-          1öö majutust Hotell deTollys
-          seminariruumi kasutust koos vajaliku tehnikaga
-          seiklusmängu GEPSIMINE, FOTOJAHT, ENIGMA(1 vabal valikul)
-          sauna 2h
Paketi hind:9000.-